Chcesz poznać 5 stopniowy System Kariera & Zawód z Pasją

i dostać szczegółowe informacje jak mieć Karierę z PASJĄ, Odkryć Twoje Pasje i Zacząć Więcej Zarabiać …
łącznie z Pomysł na Biznes z Pasją,
po warsztacie Przyciągnij Sukcesy z Pasją prowadzonego osobiście
przez autorkę & profesjonalnego coacha i mentora Agnieszkę Przybysz
 

 

Chcę realizować moje pasje i więcej zarabiać,
ilość miejsc ograniczona, edycja online >>

 

Dla kogo jest idealny ten unikalny warsztat: {teraz w wersji online, gdziekolwiek mieszkasz]

Idealny jest on dla Ciebie, jeśli chcesz odkryć Twoje życiowe i zawodowe pasje albo „dopuścić je do głosu”, gdyż od dawna wiesz, że nie robisz tego co kochasz.

– chcesz wnieść więcej entuzjazmu do tego co robisz w swojej branży.

– chcesz robić to co sprawia ci radość, przyjemność, że poczujesz się jak okręt, który ma wiatr w żaglach i płynie w wyznaczonym przez Ciebie kierunku, a nie stoi zacumowany do portu i zastanawia się, który kierunek obrać.

– chcesz czuć entuzjazm, siłę i poczucie zdrowej wartości realizując Twoje pasje.

– chcesz uwolnić blokady, które stoją Ci na przeszkodzie ku Twojej pasji i radości życia.

– chcesz przestać tracić czas na dalsze poszukiwanie pasji, celu lub misji życiowej.

– chcesz zacząć zarabiać więcej.

A może masz własny biznes i utknąłeś w tzw. „martwym punkcie” zastanawiasz się
w jakim kierunku go rozwijać z pasją.

Dla kogo ten program NIE jest:

• Dla osób, które mają problemy psychiczne, psychiatryczne
• Dla osób, które nie chcą podjąć żadnych działań, by zmienić swoją sytuację na lepsze
• Dla osób, które ciągle narzekają, ale nic nie robią, by to zmienić.

Ten program warsztatu zapewni Ci:

odkrycie Twojej pasji, dzięki której zyskasz spełnienie i radość.
– poznanie siebie jeszcze bardziej (umiejętności, talenty), byś wiedział w jakim kierunku rozwijać się zawodowo.
– czego w życiu zawodowym pragniesz, by robić to co kochasz, a nie to co musisz!
– poznanie skutecznych narzędzi takich jak listy uwalniające, prysznic mentalny i ich zastosowanie, by zrobić miejsce na zawód z pasją i wspaniałe relacje.
– dokonanie łatwiejszego wyboru czy chcesz dalej robić karierę w korporacji, na etacie czy przygotować własny biznes, byś zrealizował swój cel życiowy.
– odkryjesz jakie wzorce przenosisz z pracy do pracy, z firmy do firmy, które sabotują Twój sukces zawodowy i osobisty, by nigdy więcej ich nie powtarzać i żyć szczęśliwie.
– nauczysz się uwalniać blokady (m.in stosując listy uwalniające, prysznic mentalny itp..) i jak podnieść poczucie Twojej wartości, by zyskać pewność siebie.
– sporządzisz profil osobowości zgodny z Twoimi wartościami, by mieć zawsze jasność podejmowania decyzji, które Cię uszczęśliwią.
i znacznie więcej … dla Twojego dobra.

Wszystko co masz teraz zrobić, aby odkryć Twoje pasję, podnieść poczucie wartości i zyskać radość życia, to zarezerwuj Twoje miejsce w linku poniżej kliknij tutaj >>
Decyduje kolejność rezerwacji!

„Miałam już tak dość mojej dotychczasowej pracy i wtedy dostałam zaproszenie na rozmowę. Podejmuję nową pracę „szef mnie uwiódł” (mówiąc w przenośni – nie dosłownie:) zgodziłam się – to bardzo sympatyczny człowiek. Na pierwszej rozmowie zdecydował, że chce mnie przyjąć więc dyskutowaliśmy co chciałabym robić, a nie czy jestem odpowiednią kandydatką na to stanowisko. Gdy odpuściłam szukanie pracy i zajęłam się tym co przynosi przyjemność, zyskując więcej harmonii i delegując więcej czynności na inne osoby – nowa praca sama mnie znalazła. Kasia K.

„Dzięki Twoim sposobom jakie przedstawiłaś w swojej książce, a potem na warsztatach dowiedziałem się wiele na temat tego, że mogę osiągnąć to o czym marzę, co sobie planuję, ale co bardzo ważne pokazałaś jak to robić:)

W pracy ostatnio nie czułem się najlepiej, czułem że jakoś tak ‘nie idzie za dobrze’ również moje gorsze samopoczucie nie dawało mi siły i ochoty na działanie. Choć przede mną był ważny dzień w pracy, stwierdziłem i uwierzyłem że mogę! że może mi się udać. Po wykonaniu ćwiczenia ‘prysznic mentalny’ i ‘Serce’ od razu poczułem przypływ energii. Dzień przebiegł wspaniale i mogę zaliczyć go do sukcesu.:) Wiem też, że przede mną kolejne wyzwania (i nie bez powodu myślę o Tobie od jakiegoś czasu, aby móc pójść jeszcze dalej, jeszcze szybciej! :)

Zaznaczę jeszcze, że tak chętnie jak do tej pracy nie chodziłem nigdy. A prawie 100% było zgodne, z założeniami i parametrami w zamówieniu na pracę, które stworzyliśmy”. Piotr Kurek

„Przetłumaczyłam – Przełożyłam marzenia na cele, a marzenie na działania i wiele innych, ale o tym kolejnym razem!! Zmianyw wyniku coachingu: Jestem pewna siebie, wzrosło moje poczucie własnej wartości, wiem dokładnie czego chcę i jak to osiągnąć, kontroluję swoje myśli, (…) zaczynam zarabiać pieniądze, dostaję coraz to lepsze propozycje zawodowe, mam stokrotnie więcej korzystnych kontaktów zawodowych, wyjeżdżam po raz pierwszy w daleką podróż, akceptuję siebie i uczę siebie kochać dzień po dniu, wybaczam sobie i innym”. Sylwia – artystka

„Coaching z Agnieszką trafił mi się w przełomowym okresie mojego życia – bardzo złym okresie. Już jednorazowe warsztaty pozwoliły mi znaleźć metody i sposoby wyjścia z kryzysu. Na swój sposób Agnieszka uratowała mnóstwo mojego czasu od zmarnowania.

Mogę powiedzieć, że uratowała część mojego życia. Bez jej pomocy nie byłbym tym kim jestem dzisiaj, i nie byłbym w tym miejscu swojego życia, w którym jestem. Współpracę z Agnieszką polecam wszystkim będącym na dużych i małych zakrętach życia. Ale nie tylko”. Mariusz Dłużniewski

Wysyłam tę informację do wszystkich zainteresowanych więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowo otrzymasz jako bonus dostęp do zamkniętego forum wzajemnego wsparcia i motywacji. Tylko 697 zł

Teraz dostępna wersja online

Zarezerwuj Twoje miejsce tutaj, zarezerwuj pasje kliknij tutaj >>
z miłością i radością,
Agnieszka Przybysz
ekspert relacji
mentor coach
pionierka coachingu

Ps. W trzech prostych krokach powitam Cię na warsztacie online, audio z ćwiczeniami.
Terminy: 2012r., 2013r. – zrealizowane z sukcesem. Sprawdź aktualny termin >>>

  1. zarezerwuj miejsce
  2. wyślij email potwierdzający wpłatę
  3. Wyślemy Ci link z dostępem online.

Sprawdź co mówią uczestnicy programów coachingu:

Włącz głośnik i kliknij na ekran wideo na górze tej strony (potem odsuń kursor myszki z ekranu)

Skuteczność coachingu gwarantowana!

tak chce robic to co kocham z pasja

warsztaty KARIERA Z PASJĄ Odkryj Twoje pasje, podnieś Poczucie Wartości, zacznij zarabiać Świetnie Pieniądze – wersja online tutaj >>>

Przyjęcie płatności jest jednoznaczne z POTWIERDZENIEM przyjęcia na warsztaty online!


Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1, email ap [@] coachinginstitute.biz
REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI | RECENZJE I OPINIE | POBIERZ GRATIS | KONTAKT
Przyciągnij Sukcesy z Pasją Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia. PRZEWODNIK DLA CIEBIE I TWOJEGO COACHA Skuteczny, profesjonalny polski coaching. Studia przypadków Agnieszka Przybysz, Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji