Moc Pewności Siebie


Moc Pasji Moc Pieniądza


Czasowy dostęp

(Spotkanie – Audio z 2014r.)

* Jak wzmocnić pewność siebie, by osiągać celne cele z łatwością w jakiejkolwiek dziedzinie życia

* Jak odkryć Twoje Pasje, jeśli ich jeszcze nie znasz, a jeśli je znasz – zacząć je realizować z sukcesem

* Jak doświadczyć mocy pieniędzy, by zbudować zdrową relację z pieniędzmi i otworzyć się na ich przepływ, bez względu na to czy jesteś na etacie, czy myślisz kiedyś o własnym biznesie czy też jesteś właścicielem biznesu.

To relacja na całe życie!

* Jaka jedna rzecz blokuje Cię przed przyjęciem obfitości… i znacznie więcej…w tym fragment z książki Przyciągnij Sukcesy z Pasją!

Nasze spotkania słyną z tego, że są Bogate w wartościowe treści. Zostaw info, gdzie wysłać bezpłatne email z dostępem do telekonferencji.

Dodatkowo otrzymasz wartościową serię edukacyjną wideo: 5 stopniowy System Kariera & Zawód z Pasją.


5 etapów: Kariera z Pasją System
Przykłady jak odkryć pasje
   

Jak sformułować cele: 5 kroków jak prawidłowo stawiać cele
   
Dowód jak działa system Kariera z Pasją
   
Pytania, odpowiedzi
   
Chcesz poczuć przedsmak tego co przeczytasz w „Przyciągnij sukcesy z pasją” zyskaj gratis 17 stron w wersji pdf już teraz bezpłatnie

strzalka1

Tak, chcę dostać
dostęp gratis teraz

Twoje dane są poufne

Otrzymasz także Gratis Moc Inspiracji + fragment książki.
– jeśli ich jeszcze nie dostajesz.

Poleć przyjaciółce

 

 

Prowadząca Agnieszka Przybysz ekspert relacji, pionierka coachingu
Autorka Przyciągnij Miłość i Przyciągnij Sukcesy z Pasją z pasja więcej >>

„Miałam już tak dość mojej dotychczasowej pracy i wtedy dostałam zaproszenie na rozmowę. Podejmuję nową pracę „szef mnie uwiódł” (mówiąc w przenośni – nie dosłownie:) zgodziłam się – to bardzo sympatyczny człowiek. Na pierwszej rozmowie zdecydował, że chce mnie przyjąć więc dyskutowaliśmy co chciałabym robić, a nie czy jestem odpowiednią kandydatką na to stanowisko. Gdy odpuściłam szukanie pracy i zajęłam się tym co przynosi przyjemność, zyskując więcej harmonii i delegując więcej czynności na inne osoby – nowa praca sama mnie znalazła”. Kasia K.

„Dzięki Twoim sposobom jakie przedstawiłaś w swojej książce, a potem na warsztatach dowiedziałem się wiele na temat tego, że mogę osiągnąć to o czym marzę, co sobie planuję, ale co bardzo ważne pokazałaś jak to robić:)
W pracy ostatnio nie czułem się najlepiej, czułem że jakoś tak ‘nie idzie za dobrze’ również moje gorsze samopoczucie nie dawało mi siły i ochoty na działanie.
Choć przede mną był ważny dzień w pracy, stwierdziłem i uwierzyłem że mogę! że może mi się udać. Po wykonaniu ćwiczenia ‘prysznic mentalny’ i ‘Serce’ od razu poczułem przypływ energii. Dzień przebiegł wspaniale i mogę zaliczyć go do sukcesu.:) Wiem też, że przede mną kolejne wyzwania (i nie bez powodu myślę o Tobie od jakiegoś czasu, aby móc pójść jeszcze dalej, jeszcze szybciej! :)
Zaznaczę jeszcze, że tak chętnie jak do tej pracy nie chodziłem nigdy. A prawie 100% było zgodne, z założeniami i parametrami w zamówieniu na pracę, które stworzyliśmy”. Piotr Kurek

„Przetłumaczyłam – Przełożyłam marzenia na cele, a marzenie na działania i wiele innych, ale o tym kolejnym razem!! Zmianyw wyniku coachingu: Jestem pewna siebie, wzrosło moje poczucie własnej wartości, wiem dokładnie czego chcę i jak to osiągnąć, kontroluję swoje myśli, (…) zaczynam zarabiać pieniądze, dostaję coraz to lepsze propozycje zawodowe, mam stokrotnie więcej korzystnych kontaktów zawodowych, wyjeżdżam po raz pierwszy w daleką podróż, akceptuję siebie i uczę siebie kochać dzień po dniu, wybaczam sobie i innym”. Sylwia – artystka

„Coaching z Agnieszką trafił mi się w przełomowym okresie mojego życia – bardzo złym okresie. Już jednorazowe warsztaty pozwoliły mi znaleźć metody i sposoby wyjścia z kryzysu. Na swój sposób Agnieszka uratowała mnóstwo mojego czasu od zmarnowania.
Mogę powiedzieć, że uratowała część mojego życia. Bez jej pomocy nie byłbym tym kim jestem dzisiaj, i nie byłbym w tym miejscu swojego życia, w którym jestem. Współpracę z Agnieszką polecam wszystkim będącym na dużych i małych zakrętach życia.
Ale nie tylko”. Mariusz Dłużniewski

Dołącz teraz do nas >>>


Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1, email ap [@] coachinginstitute.biz
REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI | RECENZJE I OPINIE | POBIERZ GRATIS | KONTAKT
Przyciągnij Sukcesy z Pasją Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia. PRZEWODNIK DLA CIEBIE I TWOJEGO COACHA Skuteczny, profesjonalny polski coaching. Studia przypadków Agnieszka Przybysz, Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji