Moc Pasji | Przyciągnij sukcesy z pasją Coaching z Pasją

Moc Pasji

Odkryj Pasje.

Kochaj to co Robisz i Zacznij

Zarabiać Świetne Pieniądze.


 
Otwórz teraz >>

 NOWOŚĆ!

Odkryj PASJE,

Rób to co KOCHASZ z Pasją

i Zacznij Zarabiać Świetne Pieniądze

Program online 5 tygodni

Wzmocnij Cudowną Pewność Siebie, by Mieć Karierę z Pasją

lub Prosperujący Biznes w 5 Prostych Krokach


Przeprowadzę Cię przez 5 stopniowy System Kariera lub Biznes z Pasją: program online 5 tygodni – sesje AUDIO (ten program jest realizowany jako warsztaty online)

Odkryjesz MOC Pewności Siebie, MOC Pasji, MOC Pieniędzy & Prosperity, a jeśli nie znasz swoich pasji – odkryjesz je również.
Ponadto w programie m.in:
***** Przyciągnij Sukcesy z Pasją– Twoja droga do sukcesu, wspaniała kariera, prosperujący biznes z pasją, radość życia.

***** MOC Pewności Siebie – jak wzmocnić Twoje poczucie wartości i pewność siebie od wewnątrz na zewnątrz byś mógł osiągnąć każdy cel jakiego pragniesz w życiu osobistym, zawodowym, zaczął więcej zarabiać.

*****MOC Pasji – jak robić to co kochasz z pasją, być godzie wynagradzanym (jak wnieść więcej pasji i entuzjazmu do tego co robisz lub jak z pasji pomagania ludziom poprzez Twoje produkty czy usługi, być godnie wynagradzanym.

*****MOC Prosperity – określisz czym dla Ciebie jest prosperujący biznes i drogę dojścia do niego, stawiając Celne Cele i wzmacniając Twoją Relację z Pieniędzmi. Będziesz zachwycony.

Dla kogo idealny jest ten warsztat: zarówno dla nowych osób, w naszej społeczności, które chcą wykorzystać swoją przedsiębiorczą naturę i wznieść siebie i swoją karierę lub swój biznes na wyższy pułap, nie koniecznie więcej pracując.

*Dla absolwentów, którzy chcą zacząć rok z potężną BOMBĄ energii do wykorzystania w kolejnych miesiącach. Jak zansz mnie, to wiesz, że każde zajęcia to nieoceniona dawka Inspiracji, Energii i Motywacji…

Ponieważ jest to bardzo specjalna promocja przy rezerwacji w promocji, udostępniam ten opis, potem cena wzrośnie na pewno, gdyż jest to wartościowy materiał rozwojowo – biznesowy, z którego z pewnością zyskasz wielokrotny zwrot z inwestycji. Jestem tego pewna.
Zatem zaufaj mi i złap specjalną promocję teraz.

Jeśli jesteś nowy w naszej społeczności to dodam, że jako pionierka coachingu mam największe doświadczenie praktyczne w branży w Polsce, o czym świadczy mnóstwo sukcesów moich uczestników warsztatów/programów, które nie zmieściłyby się na tych stronach. Poczytaj np. tutaj lub tutaj >> lub w książkach.

Program online 5 tygodni sesje AUDIO, materiały/ćwiczenia i forum wsparcia online z Agnieszką Przybysz

„Miałam już tak dość mojej dotychczasowej pracy i wtedy dostałam zaproszenie na rozmowę. Podejmuję nową pracę „szef mnie uwiódł” (mówiąc w przenośni – nie dosłownie:) zgodziłam się – to bardzo sympatyczny człowiek. Na pierwszej rozmowie zdecydował, że chce mnie przyjąć więc dyskutowaliśmy co chciałabym robić, a nie czy jestem odpowiednią kandydatką na to stanowisko. Gdy odpuściłam szukanie pracy i zajęłam się tym co przynosi przyjemność, zyskując więcej harmonii i delegując więcej czynności na inne osoby – nowa praca sama mnie znalazła”. Kasia K.

„Dzięki Twoim sposobom jakie przedstawiłaś w swojej książce, a potem na warsztatach dowiedziałem się wiele na temat tego, że mogę osiągnąć to o czym marzę, co sobie planuję, ale co bardzo ważne pokazałaś jak to robić:)

W pracy ostatnio nie czułem się najlepiej, czułem że jakoś tak ‘nie idzie za dobrze’ również moje gorsze samopoczucie nie dawało mi siły i ochoty na działanie.
Choć przede mną był ważny dzień w pracy, stwierdziłem i uwierzyłem że mogę! że może mi się udać. Po wykonaniu ćwiczenia ‘prysznic mentalny’ i ‘Serce’ od razu poczułem przypływ energii. Dzień przebiegł wspaniale i mogę zaliczyć go do sukcesu.:) Wiem też, że przede mną kolejne wyzwania (i nie bez powodu myślę o Tobie od jakiegoś czasu, aby móc pójść jeszcze dalej, jeszcze szybciej! :)

Zaznaczę jeszcze, że tak chętnie jak do tej pracy nie chodziłem nigdy. A prawie 100% było zgodne, z założeniami i parametrami w zamówieniu na pracę, które stworzyliśmy”. Piotr Kurek

„Przetłumaczyłam – Przełożyłam marzenia na cele, a marzenie na działania i wiele innych, ale o tym kolejnym razem!! Zmianyw wyniku coachingu: Jestem pewna siebie, wzrosło moje poczucie własnej wartości, wiem dokładnie czego chcę i jak to osiągnąć, kontroluję swoje myśli, (…) zaczynam zarabiać pieniądze, dostaję coraz to lepsze propozycje zawodowe, mam stokrotnie więcej korzystnych kontaktów zawodowych, wyjeżdżam po raz pierwszy w daleką podróż, akceptuję siebie i uczę siebie kochać dzień po dniu, wybaczam sobie i innym”. Sylwia – artystka

„Coaching z Agnieszką trafił mi się w przełomowym okresie mojego życia – bardzo złym okresie. Już jednorazowe warsztaty pozwoliły mi znaleźć metody i sposoby wyjścia z kryzysu. Na swój sposób Agnieszka uratowała mnóstwo mojego czasu od zmarnowania.

Mogę powiedzieć, że uratowała część mojego życia. Bez jej pomocy nie byłbym tym kim jestem dzisiaj, i nie byłbym w tym miejscu swojego życia, w którym jestem. Współpracę z Agnieszką polecam wszystkim będącym na dużych i małych zakrętach życia.
Ale nie tylko”. Mariusz Dłużniewski

Audio sesje (magrany warsztat na żywo z uczestnikami) + materiały/ ćwiczenia i forum wsparcia online przez 5 tygodni z Agnieszką Przybysz

MOJA OBIETNICA:
WYJDZIESZ Z TEGO WARSZTATU online nie tylko zadowolony z siebie, ale z konkretnymi wskazówkami i narzędziami, pomogę Ci stworzyć prosty plan na siebie (na karierę z pasją lub rozwój biznesu z pasją).

Każdy warsztat w tym temacie jest inny, ten też będzie wyjątkowy i niepowtarzalny, zapraszam do jego doświadczenia już teraz.tak chcę robić to co kocham z pasją
Tak, Chcę Robić to co Kocham z Pasją i Zacząć Świetnie Zarabiać>>

zyskaj dodatkowy bonus dla pierwszych 7 osób!

„Wyniosłam wewnętrzną pewność postawionego celu, popartego mocnym doznaniem intuicji. A co najwspanialsze pozbyłam się blokad i ograniczeń w realizacji mojego celu związanego z biznesem i pieniędzmi. Z warsztatu wyniosłam pewność siebie, spokój i wyższą samoocenę. Uśwadomiłam sobie, że mogę zrealizować swoje najważniejsze cele i pragnienia.’ Sylwia. J. 2014

Zyskałam pewność co do kierunku, w którym powinnam podążać oraz plan działań jakie zrealizuję. Szkolenie otworzyło mi oczy jak wiele możliwości jakie posiadam. Dodatkowo zyskałam świadomość jaka jest przyczyna mojej relacji z pieniędzmi, którą zmienię zgodnie z moim celem Dziękuje” Monika Sieniawska, 01.02.2014powiadom-przyjciela (1)

„Bardzo dziękuję Ci za wczorajsze wspaniałe warsztaty. Wiem, że nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Pewnie wiele osób pisze Ci, że spotkało cię w najważniejszym momencie swojej egzystencji. Sądzę, że tak również jest w moim przypadku. Jestem bardzo szczęśliwą żoną i matkę, ale brak mi spełnienia zawodowego, a to się kładzie sporym cieniem na pozostałe aspekty życia. Poza tym niezałatwione sprawy z przeszłości i związane z nimi dolegliwości fizyczne ograniczały do tej pory moje myślenie i zawężały krąg moich doznań i zainteresowań.
Odkąd zakupiłam twoje książki, płyty, a potem subskrypcję do programów, audio konferencje i warsztaty zaczęłam się zmieniać, uspokoiłam się, odzyskałam pogodę ducha i znacznie poprawiłam relację z ludźmi z mojego otoczenia. Dziwnym trafem odsunęli się dawni „przyjaciele”, z którymi znajomość była od jakiegoś czasu sporym obciążeniem. Zaczęłam zauważać i artykułować moje potrzeby, które zawsze były spychane na dalszy plan.
Postanowiłam zawalczyć o swoją przyszłość zawodową. Bardzo Ci za to wszystko dziękuję z całego serca.
Z wyrazami wdzięczności, Ewa M. z Warszawy 2014-02-02 17:44

Jest to bardzo specjalna promocja 497zł przy rezerwacji dla pierwszych 7 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.tak chcę robić to co kocham z pasją
Tak, Chcę Robić to co Kocham z Pasją i Zacząć Świetnie Zarabiać>>

zyskaj dodatkowy bonus dla pierwszych 7 osób!

celne-cele-2014-2 BONUS (wartość 127 zł) za zdecydowane działanie.

Jak skutecznie Stawiać Celne Cele i je z Pasją Realizować.

90 min sesja audio ze szczegółowymi ćwiczeniami krok po kroku z Agnieszką Przybysz,

dostępna przed warsztatem.

z pionierką coachingu.

Masz pytanie napisz do nas poniżej

„Pozytywne Emocje tworzą pozytywne wydarzenia”

Większość mówi, że to myśli tworzą Twoje wydarzenia, ale to nie jest absolutna prawda…
Prawdą jest, że dopiero myśli zasilane pozytywnymi emocjami o wysokich wibracjach tworzą twoje doświadczenia. Co to oznacza w praktyce, jeśli nie podoba Ci się to co stworzyłeś albo co inni stworzyli dla ciebie to oznacza, że twoje emocje musiały być na niskich wibracjach. Czy byłeś tego świadom czy nie były negatywne. Zatem kluczem do tego byś stał się twórcą pozytywnych wydarzeń zawodowych, biznesowych a nawet osobistych czy zdrowotnych jest podniesienie wibracji pozytywnych emocji.
Czyli zadbanie o twoje pozytywne emocje najpierw zanim cokolwiek zmieni się na lepsze w twoim życiu.
To być może trudna do zrozumienia prawda, ale same działania bez zadbania o pozytywne emocje nie dają pożądanych rezultatów… Zatem masz wybór albo czekasz, nic nie robisz i zdajesz się na to co w życiu przydarza się tobie, albo stajesz się świadomym twórcą tego co się w twoim życiu wydarza.

Jeśli słuchałeś mojego webinaru Odkryj Pasje, Kochaj to co Robisz, Zacznij Świetnie Zarabiać, wiesz, że mówiłam o 5 krokach by mieć zawód z pasją, (karierę lub biznes z pasją) i o tym co powstrzymuje Cię przed przyjęciem obfitości. Dlaczego jest to takie ważne. Zawód czy biznes z pasją to coś co kochasz, a więc coś co daje Ci pozytywne emocje, co w rezultacie prowadzi do pozytywnych wydarzeń. W efekcie doprowadza Cię do spełnienia twoich pragnień… jak wykonasz prawidłowo te 5 kroków. W tym Ci pomogę.

Jaka jedna rzecz powstrzymuje Cię by sięgnął po zawód, karierę czy biznes z pasją, albo rozwinął istniejący biznes jeszcze bardziej?

*Jeśli nie wierzysz, że to możliwe, że mogłoby Ci się udać, zdradzę Ci coś osobistego.
Gdy wiele lat temu zaczynałam mój biznes… tworzyłam coś od zera… nie miałam się od kogo uczyć, bo to był pionierski biznes… inni uczyli się na tym co tworzyłam, naśladowali mój serwis internetowy i tak powstał nowy zawód coacha w Polsce… A wszystko zaczęło się od tego co robiłam i robię dobrze w naturalny sposób, od chęci pomagania ludziom, którzy do mnie przychodzili… by ulżyć im w ich rozterkach osobistych i zawodowych …czego dziś są efekty w postaci tysięcy osób, którym pomogliśmy sięgnąć po obfitość, wspaniałe relacje, miłość, karierę i biznes z pasją. warsztaty-coaching-z-Agnieszka-Przybysz
Gdy zaczynałam nie widziałam do czego mnie to doprowadzi, nie wiedziałam, że będę pisać poradniki i tworzyć skuteczne autorskie programy, zaufałam intuicji krok po kroku. Co zrobiłam jeszcze, poszukałam sobie mentora, który pomoże mi wystartować… Pomogłam, nie tylko wielu coachom, konsultantom, psychologom, ale też właścicielom firm usługowych, handlowych, produkcyjnych.
Skorzystaj ze sprawdzonego systemu teraz >>>

*Jeśli myślisz, że nie stać Cię na to, by zainwestować w siebie, przyjrzyj się ile już wydajesz czy wydałeś na rzeczy, które w żaden sposób nie przybliżają Cię do stylu życia jakiego pragniesz, do wolności realizowania marzeń, do robienia tego co kochasz i czerpania satysfakcji z pomagania ludziom przez produkty, usługi lub twoje talenty jakie udostępniasz innym, pracując na etacie lub dla samego siebie.

Powiem wprost: nie stać Cię na koszty jakie ponosisz czekając, żyjąc w iluzji, że samo się wydarzy to czego pragniesz. Odkładasz swoje dobro na potem.
Gdy inwestowałam 3000 dolarów (ok. 10 000 zł) nie wiedziałam jak ta inwestycja mi się zwróci, ale wiedziałam, że muszę zrobić coś inaczej niż zwykle, że chcę oszczędzić czas i skorzystać ze sprawdzonych na dany moment metod biznesowych. Zdradzę Ci sekret, do dziś z wielu tych metod korzystam, których nauczyłam się wtedy.

W międzyczasie zainwestowałam w wiele innych zagranicznych szkoleń biznesowych, ale nie wszystkie były aż tak skuteczne, dlatego rozumiem Cię jeśli też próbowałaś wielu metod i nie zadziałały one dla Ciebie. Na własnych doświadczeniach, błędach i eksperymentach nauczyłam się wiele. Wiem co dzisiaj działa a co nie działa teraz… Chcę Ci oszczędzić czasu, wysiłku i pieniędzy, byś nie czekał, a dostał sprawdzony system, który od razu zastosujesz, by mieć zawód lub biznes z pasją, który da Ci godne pieniądze, wnosząc swój wkład w życie innych. Być odzyskał Moc Pewności Siebie, Moc Pasji i aktywował Moc Pieniędzy. To ostatni już moment byś dołączył do nas teraz:tak chcę robić to co kocham z pasją
Tak, Chcę Robić to co Kocham z Pasją i Zacząć Świetnie Zarabiać >>

Czy ten program będzie realizowany jako warsztat stacjonarny w Warszawie, w innym terminie?
Niestety nie, taka możliwość była w marcu i się nie powtórzy, aby skorzystać z tego transformującego warsztatu zapraszam online – (jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz na sesji, otrzymasz możliwość odsłuchawania potem nagranych sesji i forum wsparcia, byś mógł zadać pytania i otrzymać transformujące odpowiedzi dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji, dostępne tylko dla uczestników warsztatu online)

„Z miłych rzeczy chciałam się pochwalić, że po warsztacie 23 marca miałam 2 telefony w sprawie pracy: jeden do wysłanej aplikacji w grudniu 2013, drugi od znajomej z firmy, do której też napisałam maila w sprawie współpracy. Wygląda na to, że przyciągnęłam to do siebie jakoś;-))” Lidka K.

 

Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto.
Numer konta jest w formularzu zamówienia.
Tytułem: proszę wpisać wybrany produkt i wykonać zamówienie.MASZ PYTANIE, ZOSTAW JE PONIŻEJ SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ PRZEZ EMAIL.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Rozwiń skrzydła w tym roku!

Kochaj bardziej, żyj pełniej i działaj z pasją™


Copyright © Coaching Institute 2006 - 2018, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1, email ap [@] coachinginstitute.biz
REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI | RECENZJE I OPINIE | POBIERZ GRATIS | KONTAKT
Przyciągnij Sukcesy z Pasją Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia. PRZEWODNIK DLA CIEBIE I TWOJEGO COACHA Skuteczny, profesjonalny polski coaching. Studia przypadków Agnieszka Przybysz, Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji