O mnie | Przyciągnij sukcesy z pasją Coaching z Pasją

Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Polska

Profesjonalny Mentor Coach™, Ekspert Relacji (budowania relacji osobistych, zawodowych, biznesowych, w zespołach).
Jest polską pionierką coachingu i założycielką & CEO pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce.

Autorka wielu programów coachingowych i szkoleniowych: m.in.: Przyciągnij Sukcesy z pasją, Przyciągnij Miłość System -sekret relacji, publikacji z CD Sięgnij Gwiazd praktykuj sekret – 5 zasad formułowania celów i jak uniknąć największego błędu oraz książki bestsellera Przyciągnij Miłość na temat coachingu relacji i związków; publikacji z CD Medytacja Kolorami – czyszczenie centrów energetycznych w Twoim ciele; książki Przyciągnij Sukcesy z pasją!

Intencją autorki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji międzyludzkich, kariery, biznesu z pasją.

Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita”, „Elle”, Sens”, ‚Charaktery”,  TVP, TVN,  i portalach internetowych jako Ekspert w dziedzinie coachingu.
Założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz oraz serwisu eksperckiego menoring & coaching www.AgnieszkaPrzybysz.com

Podróż z rozwojem osobistym zaczęła od 1992 r. robiąc to co dziś nosi nazwę „coachingu życiowego” z ang. life coaching. Wykorzystywała coaching sprzedażowy w zespołach, którymi skutecznie kierowała w latach dziewięćdziesiątych. W 2000 r. zrodził się pomysł na nowy zawód coacha… Prowadzi własny biznes pomagając tysiącom Polaków i osobom anglojęzycznym innych narodowości. Skutecznie łączy profesjonalny coaching i mentoring zarówno biznesowy jak w budowaniu relacji międzyludzkich jak przystało na eksperta relacji.

Często nazywana w środowisku/wśród kolegów „Gwiazda Polskiego Coachingu”.
Ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w biznesie. Zajmowała stanowiska od major account, menedżera do dyrektora sprzedaży i marketingu znanych marek. Pracowała w branżach: reklama, FMCG, elektronika biurowa, telefonia. Prowadzi własną firmę coachingową.

Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Między innymi ukończyła jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie: Szkołę Coachingu: The Coaches Training Institute-CTI USA, akredytowaną przez ICF.

Cechują ją ogromna intuicja i skuteczność działania, głęboka wewnętrzna mądrość, połączone z akceptacją, ciepłem i ludzką życzliwością, a jednocześnie bezpośrednim stylem pracy. Przynosi to doskonałe efekty, o czym świadczą setki referencji i udokumentowanych sukcesów zadowolonych klientów, dostępne w portalu.
Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring
dla coachów, warsztaty grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, Polska.

Jako coach jest Twoim profesjonalnym parterem, byś stał się osobą, jaką pragniesz zostać, osiągając sukces osobisty i zawodowy z pasją, miłością i radością. Daje Ci sprawdzone narzędzia rozwojowe i coachingowe, które działają skutecznie!

Agnieszka poprowadzi Cię i pomoże odkryć Twoje pragnienia, a następnie pokaże Ci, jak je osiągnąć. Jest jak Twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian na lepsze.
Zapraszamy daj sobie szanse: na Binzes z Pasją, sprawdź: serię wideo www.WlasnyBizneszPasja.pl gratis.
Znajdź przyjaciół i pozwól, by oni znaleźli Ciebie.

Chcesz doświadczyć osobiście transformacji i działania prawa przyciągania w życiu zawodowym sprawdź szkolenia: Przyciągnij sukcesy z pasją- Kariera z Pasją!

Zapraszamy bądź z Agnieszką w stałym kontakcie:

Wideo: http://www.youtube.com/coachinginstitute

Facebook: http://www.facebook.com/CoachingInstitute


Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1, email ap [@] coachinginstitute.biz
REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI | RECENZJE I OPINIE | POBIERZ GRATIS | KONTAKT
Przyciągnij Sukcesy z Pasją Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia. PRZEWODNIK DLA CIEBIE I TWOJEGO COACHA Skuteczny, profesjonalny polski coaching. Studia przypadków Agnieszka Przybysz, Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji