Regulamin | Przyciągnij sukcesy z pasją Coaching z Pasją

REGULAMIN serwisu http://PrzyciagnijSukcesy.pl

Copyright
Ochrona Praw Autorskich i Potwierdzenie Poufności Przekazanych Informacji

Wszelkie prawa do materiałów, dokumentów i narzędzi oraz ich źródeł należą do Agnieszki Przybysz i spółki Coaching Institute zarejestrowanej w Polsce. Przeznaczone są do indywidualnego i wyłącznie prywatnego użytku dla użytkownika serwisu www.PrzyciagnijSukcesy.PL i uczestników warsztatów prowadzonych przez Coaching Institute i Agnieszkę Przybysz.
Zarówno całość jak i żadna część tych materiałów, dokumentów i/lub źródeł nie może być zwielokrotniana, kopiowana reprodukowana, rozpowszechniana lub przesyłana w jakiejkolwiek formie (elektronicznej, cyfrowej, fotograficznej lub mechanicznej), nie może też być nagrywana, tłumaczona lub wykorzystywana do celów innych niż wymienione powyżej bez wcześniejszego pisemnego zezwolenia Agnieszki Przybysz.

Zezwala się na korzystanie z tego materiału TYLKO do indywidulanych potrzeb użytkownika serwisu i druku pojedynczego egzemplarza do własnego użytku.

Cała zawartość materiałów dostarczana i udostępniana w tym serwisie oraz podczas warsztatów, seminariów, szkoleń prowadzonych przez spółkę Coaching Institute, Agnieszkę Przybysz podlega prawu autorskiemu Agnieszki Przybysz.
Nieuprawnione zwielokrotnianie, kopiowanie, udostępnianie, rozpowszechnianie, itp. jakichkolwiek materiałów w jakiejkolwiek formie jest niedozwolone i stanowi pogwałcenie praw Agnieszki Przybysz, spółki Coaching Institute.

Wszelkie naruszenie praw Agnieszki Przybysz, Coaching Institute jest zabronione pod groźbą kary.
Jednocześnie jako użytkownik akceptujący ten regulamin zgadzasz się nie usuwać lub zmieniać zapisu o prawach autorskich (copyright) z jakichkolwiek materiałów w tym serwisie i tobie dostarczonych.

Jednocześnie oświadczasz, że przeczytałeś powyższe i w pełni rozumiesz ten zapis i jego znaczenie oraz skutki i jesteś prawnie nimi związany co oświadczasz AUTOMATYCZNIE wraz z dokonaniem rejestracji w serwisie www.PrzyciagnjSukcesy.PL

Tylko dobrwolna akceptacja tego regulaminu umożliwia korzystanie z tego serwisu.

Jeśli z jakiegokolwik powodu go nie akceptujesz, prosimy nie korzystaj z serwisu i nie rejestruj się.


Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1, email ap [@] coachinginstitute.biz
REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI | RECENZJE I OPINIE | POBIERZ GRATIS | KONTAKT
Przyciągnij Sukcesy z Pasją Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia. PRZEWODNIK DLA CIEBIE I TWOJEGO COACHA Skuteczny, profesjonalny polski coaching. Studia przypadków Agnieszka Przybysz, Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji