Coaching prosperujący Biznes | Przyciągnij sukcesy z pasją Coaching z Pasją

Coaching prosperujący biznes

Coaching prosperujący biznes wg książki Przyciągnij Sukcesy z Pasją

mentoring i coaching Warszawa, Kraków, cała Polska wideo *Biznes z Pasją* >>>

Co odróżnia prosperującego coacha od coacha, który ma nadzieję, że jego biznes wreszcie dostanie skrzydeł – z notatnika pionierki coachingu Agnieszki Przybysz:

Bogaty coacha, a ubogi coach: wg amerykańskich badań ponad 80% coachów na świecie nie radzi sobie w biznesie.
Bogactwo mierzone jest nie tylko pieniędzmi, ale także luksusem czasu dla rodziny i na własne przyjemności, pasywnymi dochodami…

1. Prosperujący coach inwestuje w rozwój umiejętności biznesowych, a nie kolejne certyfikaty, które wrzuci do szuflady.
2. Prosperujący coach jest chętny by nauczyć się nowości w dziedzinie marketingu i etycznej sprzedaży – jak sprzedać, by klienci sami do niego przyszli zadowoleni z jego usług.
3. Prosperujący coach ma swoich mentorów biznesowych, od których się uczy budując swoją własną unikalność w biznesie.
4. Prosperujący coach w sposób odpowiedzialny realizuje misję pomagania ludziom.
5. Prosperujący coach jest godnie wynagradzany za bogactwo i wkład jaki wnosi w życie innych ludzi.

Kim jest Agnieszka Przybysz:

Wystarczy, że wpiszesz w google jej imię i nazwisko, zobaczysz rolę lidera w wielu miejscach, zajęło to wiele lat, bo nie ma drogi na skróty. Agnieszka postanowiła odsłonić rąbka tajemnicy budowania biznesu w bezpłatnej serii wideo tutaj >>> To czego Cię nauczy to praktyka budowania biznesu od Pasji do Pieniędzy, przez II pierwsze fazy budowania biznesu coachingowego zacznając od Start biznes z pasją.

A jeśli masz już biznes Agnieszka poprowadzi Cię w sposób praktyczny krok po kroku jak włączyć coaching i mentoring jako ekstra źródło dochodu do Twojego istniejęcego biznesu – firmy, bez względu na branżę, dotyczy to też biznesów tradycyjnych jak spa czy firma handlowa, nawet jeśli nigdy nie brałeś udziału w szkoleniach dla coachów.

Oto dlaczego warto wysłuchać co Agnieszka ma do powiedzenia
otóż w biznesie są praktycy i teoretycy – wystarczy popatrzeć na ich serwisy internetowe lub biznesy ich klientów.
* Agnieszka jest praktykiem, nie tylko ma profesjonalne wykształcenie z dziedzieny zarządzania, marketingu i coachingu renomowanych szkół, ale też pomogłam w budowaniu biznesów od zera jak i biznesów o wartości kikudzięsięciu tysięcy, kilkuset tysięcy, a kilkunastu milionów i więcej jej prywatnych Klientów.
* Mam jedno z największych doświadczeń w coachingu – co do ilości przepracowanych godzin ponad 5 000. w ostatnich latach.
* Skutecznie łączy profesjonalny coaching z mentoringiem oraz pomogła już tysiącom osób z Polski i Europy.
* Jest autorką publikacji i książek z dziedzieny coachingu: Przyciągnij Miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją -coaching kariery i biznesu.
* Przeszła szkolenia i mentoring u najlepszych guru marketingu biznesu na świecie – co oznacza, że jej Klienci mają dostęp na bieżąco do najnowszej wiedzy i strategii z zakresu marketingu.
* Ma doświadczenia biznesowe zarówno na stanowiskach kierowniczych w korporacji jak w biznesie własnym.
* Unikalność Agnieszki wsparcia coachingowego i mentorskiego polega m.in na łączeniu zagdnień rozwoju osobistego z biznesem i skutecznym ich zastosowaniu w budowaniu niezlaeżności finansowej.

sprawdź jak możesz rozwinąć własny biznes z pasją teraz>>>
Warszawa, Kraków, cała Polska mentoring i coaching biznes z pasją.Zostaw komentarz, zadaj pytanie:Obraz CAPTCHY
*

Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1, email ap [@] coachinginstitute.biz
REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI | RECENZJE I OPINIE | POBIERZ GRATIS | KONTAKT
Przyciągnij Sukcesy z Pasją Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia. PRZEWODNIK DLA CIEBIE I TWOJEGO COACHA Skuteczny, profesjonalny polski coaching. Studia przypadków Agnieszka Przybysz, Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji