Szkolenia BHP w Warszawie – zapraszamy do skorzystania z usług EHS Consulting

0
151

Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy oraz prowadzenie systematycznych szkoleń pracowników w zakresie BHP jest jednym z podstawowych obowiązków każdego pracodawcy. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, niezależnie od wykonywanego zawodu każda osoba podejmująca pracę na nowym stanowisku musi przejść kompleksowe szkolenie w celu zapoznania się z zagrożeniami oraz zasadami panującymi w danej firmie. W firmie EHS Consulting wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, aby zapewnić Ci usługi z zakresu BHP na najwyższym poziomie. 

Wstępne szkolenia BHP 

Bezpieczeństwo pracowników powinno być priorytetem dla każdego właściciela firmy, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów i postawić na rzetelne, kompleksowe szkolenia przeprowadzane przez wykwalifikowanych instruktorów. Korzystając z oferty EHS zapewnisz swoim podwładnym kompleksowe przygotowanie do wykonywania zawodu w sposób bezpieczny zarówno dla niego, jak i otoczenia. Wstępne szkolenie BHP podzielone jest na dwie części:

  • Szkolenie wstępne w postaci instruktażu ogólnego – teoretyczna część, podczas której pracownik poznaje obowiązujące przepisy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy i prawa pracy.
  • Szkolenie wstępne BHP instruktaż stanowiskowy – szkolenie przeprowadzane na terenie firmy skupiające się szczególnie na zagrożeniach panujących na konkretnym stanowisku pracy. Jest dostosowywane do specyfiki pracy i ma zapewnić wiedzę na temat ryzyka zawodowego i sposobów ochrony przed różnymi szkodliwymi czynnikami z niego wynikającego.

Szkolenia BHP okresowe

Szkolenia okresowe BHP dla osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych powinny być przeprowadzane nie rzadziej niż 3 lata, a w przypadku stanowisk pracy, na których występują szczególne zagrożenia, nawet co roku. O wszystko zadbać musi pracodawca, postępując zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami BHP.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy zakład ma swoje tempo pracy i harmonogram zamówień i produkcji, który nie powinien być zaburzony. Dlatego nasze usługi dostosowujemy indywidualnie w zależności od przypadku, konsultując formę i czas przeprowadzanych szkoleń odpowiadające klientowi. Możesz zdecydować się na instruktaż w formie online za pomocą komunikatora internetowego – nie odbiega on w żaden sposób od tradycyjnego szkolenia. Wciąż zapewniamy kompleksową wiedzę z zakresu przewidzianego przez Ministra Gospodarki i Pracy.

EHS Consulting – najlepsze szkolenia BHP Warszawa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here