Dobra i stabilna praca jest na wagę złota. Chcemy mieć poczucia bezpieczeństwa finansowego. Lepsze wynagrodzenie jest możliwe, dzięki zdobyciu odpowiednich kwalifikacji. Szkolenia w CSZ w Krapkowicach, przygotują Cię do podjęcia pracy w innym miejscu niż dotychczas. To przede wszystkich najpopularniejsze szkolenia UDT,  kursy pedagogiczne lub przygotowujące na montera izolacji przemysłowych. Oferta jest bogata i to od Ciebie zależy, jaką drogę obierzesz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z Centrum Szkolenia Zawodowego.

Kurs na wózki widłowe w Opolskim. Wygodna forma prowadzenia zajęć

Kurs na wózki widłowe Opole” – to często wpisywana fraza w wyszukiwarkę. Nie ma w tym nic dziwnego. Przedsiębiorstwa poszukują pracowników właśnie na stanowiska, które wymagają umiejętności prowadzenia wózka widłowego. W zależności od miasta, zarobki operatora oscylują wokół 3500 złotych. Nie jest to praca, która wymaga ogromnego wysiłku fizycznego. 

CSZ w Krapkowicach oferuje kompleksowe przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego i zdobycia niezbędnych uprawnień. Instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie, jako operatorzy urządzeń transportu bliskiego. To sprawia, że przekażą im niezwykle praktyczną wiedzę. Kurs na wózki widłowe może odbywać się w 3 formach prowadzenia zajęć: stacjonarnie, zdalnie oraz jako live streaming. Gwarantuje to dużą elastyczność dla uczestników i szansę na zdobycie nowych kwalifikacji. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu, po pozytywnym zaliczeniu testu teoretycznego i praktycznego. 

Szkolenia na obsługę urządzeń transportu bliskiego

Szkolenia UDT cieszą się od lat niezmiennym zainteresowaniem. Jest to spowodowane, m.in. niewielkim nakładem czasowym i finansowym. Na uczestnictwo w kursie decydują się najczęściej pracownicy, którzy chcą podjąć się nowych wyzwań zawodowych, w celu polepszenia jakości życia i podwyższenia wynagrodzenia. Kursy UDT obejmują następujące urządzenia: żurawie, dźwigi, suwnice, wózki jezdniowe podnośnikowe, układnice i inne. Szkolenia nadzorowane są przez specjalistów ze swoich dziedzin, aby w pełni bezpiecznie i jakościowo przeprowadzić zajęcia dla zainteresowanych osób. 

Uzyskaj specjalistyczne uprawnienia razem z Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach. Sprawdź pełną ofertę szkoleń na stronie internetowej. Wybierz dogodny dla siebie termin i zapisz się na któryś z kursów już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here